wyprzedzal-na-podwojnej-ciaglejPrzez kilka godzin zablokowana była DW-824 z Puław do Żyrzyna. W Bałtowie kierowca pojazdu marki BMW, wyprzedzając samochody na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki DAF.

W poniedziałek Puławski dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze W-824, na trasie z Puław do Żyrzyna w m. Bałtów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że na łuku drogi kierowca samochodu marki BMW podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącą od strony Żyrzyna ciężarówką. Mimo, że kierowca ciężarowego DAFA usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając to i tak osobówka uderzyło o kabinę samochodu. Na skutek uderzenia ciężarówka przewróciła się na bok, lądując w rowie.

Kierowca ciężarówki, mieszkaniec gminy Garbów nie odniósł obrażeń. Do szpitala w Puławach trafił kierowca BMW, 36-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Uszkodzenia jego samochodu były tak duże, że mężczyzna został zakleszczony w samochodzie, żeby go wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych i były związane z koniecznością rozładowania ciężarówki, która wiozła piwo i postawienia jej na kołach. Policjanci kierowali ruch na objazdy.
źródło: KPP Puławy


polub nas na facebooku