wesola-wdowka„Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetkę, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów, będzie można zobaczyć 20 października 2018 r. o godz. 18:00 na scenie hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7).

Wiadomość o przyjeździe do Ponteverdy w Paryżu, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszkańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawari za rodaka. Jednak nie wszystko biegnie po myśli spiskujących.

„Wesoła Wdówka” to wiecznie młoda, tryskająca radością i humorem operetka o miłości, zdradzie małżeńskiej i odpowiedzialności. Historia owiana jest niepowtarzalną atmosferą paryskich kabaretów oraz nieskrępowanych zabaw sali balowej. Widowisko pełne intryg i wpadek przyciąga widzów dużą dawką dobrego humoru, bogactwem strojów oraz potęgą orkiestry i głosów artystów scen operowych. To ponadczasowa opowieść, która zapewnia doskonałą rozrywkę od początku… aż po szczęśliwe zakończenie.

Produkcja Wojciecha Mrozka zachwyca swym rozmachem. Przyjazne widowisko, w trzech aktach, dostarcza niezapomnianej rozrywki i przyjemności wszystkim melomanom. Wielbiciele muzyki Franciszka Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii, kompozytor stworzył tam jedną z najlepszych partytur w historii operetki. Na scenie zaprezentuje się kilkunastu artystów: soliści, tancerze, zespół muzyczny. Scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto doskonale uzupełniają całość.

Bilety w cenie 70 zł. Informacja i rezerwacja w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.
wesola-wdowka-2018


polub nas na facebooku