Nowy rok akademicki 2018/2019 Uniwersytetu Dziecięcego UMCS w Puławach rozpoczyna się już 27 października 2018 r. Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu (w kwietniu i w czerwcu dwa razy w miesiącu), zawsze w sobotę, a po każdym wykładzie przewidziane są warsztaty. Podczas pierwszych zajęć wykładowcy poruszą kwestię „Zawodów przyszłości – czego i jak się uczyć”.

Oferta Uniwersytetu Dziecięcego skierowana jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzięki wykładom mali studenci będą mieli możliwość lepiej poznać świat nauki i technologii w takich dziedzinach jak chemia, fizyka, ekonomia, programowanie, robotyka, filozofia oraz nauki humanistyczne.

Zajęcia odbywać się będą w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Organizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Dziecięcy UMCS w Puławach, Edukacja 3.0 oraz Puławski Park Naukowo-Technologiczny.

Całkowity koszt zajęć (12 wykładów) to 300 zł za dziecko. Z kartą Dużej Rodziny koszt roku (12 wykładów) to 270 zł. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem dzieci w zajęciach należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: www.uniwersytet.trzyzero.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorem:
Grupa Edukacja 3.0
tel. 606 980 601
uniwersytet@trzyzero.edu.pl
źródło: UM Puławy