Swieto-JesieniMuzeum Nadwiślańskie zaprasza na 19. Święto Jesieni, które odbędzie się w niedzielę 24 września na placu przed Oddziałem Przyrodniczym w Kazimierzu Dolnym. Kiermasz produktów regionalnych i tradycyjnych rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa do godz. 17:00.

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym wspólnie z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli organizaują Święto Jesieni już po raz dziewiętnasty. W tym roku odbędzie się ono w niedzielę 24 września. Podobnie jak w ubiegłych latach będzie miało charakter kiermaszu produktów regionalnych i tradycyjnych, na którym zaprezentowane zostaną warzywa, owoce, kwiaty, grzyby, miody, domowe przetwory i potrawy tradycyjnej kuchni, a także wyroby rękodzielnicze.

Dla zwiedzających i uczetników Święta Jesieni przygotowany został bogaty program wydarzeń, w tym występy kapel i zespołów ludowych, konkursy z nagrodami dla publiczności oraz konkurs kulinarny dla wystawców. Jak co roku, jury wybierze również najpiękniej udekorowane stoisko. Dla dzieci zorganizowana zostanie w ogrodzie muzealnym Strefa Zabaw, w której będą mogły miło spędzić czas z animatorami.

Miejscem kiermaszu będzie najbliższe otoczenie Oddziału Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym przy ul. Puławskiej 54 (wjazd do miasteczka od strony Puław).
Swieto-Jesieni-program
źródło: mnkd.pl


polub nas na facebooku