DofinansowaniePrzedsiebiorcyFundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z podregionu puławskiego do udziału w projekcie „Podmiotowy System Finansowania – podregion puławski”.

W ramach projektu możecie Państwo podnieść kompetencje i kwalifikacje pracowników oraz kadry zarządzającej. Do wykorzystania jest 30 000 zł jeśli zgłosicie się jeszcze w tym roku kalendarzowym! W przyszłym roku limit spadnie do 15 000 zł, więc warto zgłosić się już teraz! Oferujemy dofinansowanie do usług rozwojowych nawet do 80% kosztów!

Mogą to być:

  • szkolenia,
  • studia podyplomowe,
  • usługi doradcze,
  • kursy zawodowe.

Jeśli jesteś pracownikiem i chcesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia, skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci jak krok po kroku załatwić formalności! Służymy pomocą przy etapie rekrutacji, wypełniania dokumentów rekrutacyjnych oraz wyborze firmy szkoleniowej posiadającej możliwość realizacji szkoleń z dofinansowaniem.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji: https://www.fpcp.org.pl/projekty/psf bądź pod nr telefonu: 81 470 09 03 – Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy.


polub nas na facebooku