wypadek-kurowSiedem osób trafiło do szpitali w Puławach i Lublinie w wyniku zderzenia trzech samochodów na drodze K-12 z Puław do Kurowa. Kierowca opla, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, a następnie z citroenem. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Wśród poszkodowanych było dwoje dzieci.

Informacja o wypadku wpłynęła do puławskiego dyżurnego tuż po godzinie piątej rano w piątek. Jak wynikało ze zgłoszenia, na trasie K-12 z Puław do Kurowa doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Policjanci obsługujący zdarzenie ustalili, że kierowca opla, jadący się w kierunku Kurowa zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym w stronę Puław volkswagenem, odbił się od niego i uderzył w citroena jadącego za volkswagenem. W wyniku uderzenia, volkswagen i citroen wjechały do rowu, niewiele brakowało aby uderzyły w rosnące tam drzewa.

Do szpitali w Puławach i Lublinie trafili wszyscy uczestnicy wypadku, tj. kierowca opla – 35-letni obywatel Ukrainy oraz jego żona, kierowca citroena – 53-letni mieszkaniec gminy Garbów, a także holenderska rodzina podróżująca volkswagenem, 38-letni kierowca, jego żona oraz dwoje dzieci w wieku 11 i 5 lat. Po badaniach okazało się, że najciężej ranni zostali kierowcy citroena i opla.

Jak ustalili funkcjonariusze, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.
źródło: KPP Puławy


polub nas na facebooku