rajdnadwislanskiRajd Nadwiślański będzie w sezonie 2018 trzecią rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasy wymagających i szybkich odcinków specjalnych zlokalizowanych w okolicach Puław i Kraśnika.

Siedziba biura rajdu wraca w sezonie 2018 na dobrze znany teren Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. Także tam znajdować się będzie strefa serwisowa, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy wszystkich fanów sportów motorowych. Tradycyjnie wizyta w strefie będzie niepowtarzalną okazją do spotkania najlepszych polskich kierowców oraz przyjrzenia się z bliska pracy mechaników.

Oficjalny start Rajdu Nadwiślańskiego zaplanowano na sobotę, 9. czerwca o godzinie 14:00. Już pięć minut później kierowcy ruszą na trasę niezwykle widowiskowego, miejskiego odcinka specjalnego w Puławach. W sobotę uczestnicy rajdu pokonają łącznie 6 odcinków, w niedzielę rywalizacja obejmie walkę na kolejnych czterech. Meta Rajdu Nadwiślańskiego jak przed laty, zlokalizowana będzie w samym sercu Puław , przed Urzędem Miasta. Pierwsze załogi wjadą na rampę o godzinie 15:30.

Równolegle do 3. rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrana zostanie 4. runda Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. To bez wątpienia gratka dla największych rajdowych fanów. Na trasie Rajdu Nadwiślańskiego będzie można bowiem zobaczyć prawdziwe perełki, które swoje najlepsze chwile na odcinkach specjalnych przeżywały przed laty, ale także dziś wzbudzają podziw i uznanie.

Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu podczas trwania kolejnej rundy RSMP oraz HRSMP. Zmiany organizacji ruchu: https://www.rajdnadwislanski.pl/wp-content/uploads/2018/05/zmiana_organizacji.pdf

źródło: rajdnadwislanski.pl


polub nas na facebooku