Bez problemów awans do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski uzyskali podpieczni Jacka Magnuszewskiego. Grający w okrojonym składzie wiślacy pokonali w Kocku tamtejsze Polesie 3:0 i w kolejnej rundzie zmierzy się ze Stalą Kraśnik.

Pierwsza połowa była całkowitą dominacją Wisły. Dość powiedzieć, że Polesie nie oddało w tej części gry strzału na bramkę. Wiślacy pomimo miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki nie podkręcali zbytnio tempa i mecz toczył się w dość wolnym tempie. Już w czwartej minucie poprzeczkę bramki gospodarzy ostemplował Krystian Żelisko. Kwadrans później ten sam zawodnik trafił piłką w słupek.

W przerwie trener Magnuszewski dokonał trzech zmian. Na placu gry zameldował się m.in. Jakub Mażysz, który już po dwóch minutach wykorzystał dośrodkowanie Dawida Brzeskiego i trafił do siatki. Chwilę później wiślacy mieli rzut wolny w odległości 18 metrów od bramki gospodarzy. Do piłki podszedł Brzeski i uderzył w okienko nie do obrony. Wynik ustalił w pięćdziesiątej piątej minucie Jakub Mażysz trafiając z bliska do bramki po dograniu z rzutu rożnego. W następnych fragmentach gry obraz wydarzeń na boisku nie ulegał zmianie, ale bramki już nie padły.

POLESIE KOCK 0:3 (0:0) WISŁA PUŁAWY
Bramki: Mażysz 48, 55, Brzeski 51
Wisła: Pawlikowski – Kusal (46 Król), Pielach (60 Krzysztoszek), Dębowski, Barański, Szczotka, Popiołek (60 Litwiniuk), Brzeski, Leszczyński (46 Chudyba), Sulkowski (46 Mażysz), Żelisko (60 Wrzesiński)
źródło: KS Wisła Puławy