10 czerwca, w niedzielne popołudnie, zapraszamy na trzecią już odsłonę „POK-frontacji”, czyli pokazu form artystycznych w wykonaniu podopiecznych Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Na Dziedzińcu Pałacu Marynki zaprezentują się wszystkie formy artystyczne z „Domu Chemika”. Zabawę otworzy krótki koncert Puławskiej Orkiestry Dętej, dla której niedzielny występ będzie debiutem. Na scenie usłyszymy także wokalistów Michała Matrasa, Zbigniewa Jonaka oraz zespół seniorów „Puławianki”. Tanecznych emocji dostarczą nam popisy w wykonaniu Studia Tańca „Pokus” i Zespołu Baletowego „Etiuda”. W bajkowy świat lalek widzów zabierze Teatr „Muchomor”, a na zakończenie programu zobaczymy roztańczony i rozśpiewany Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”, któremu akompaniować będzie kapela Andrzeja Rotmańskiego.

Tego wyjątkowego dnia, wśród atrakcji przygotowanych dla wszystkich uczestników, znajdą się także wspólne gry i animacje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych, nauczą się robić i puszczać latawce. Kreatywnych, małych i dużych artystów zapraszamy do udziału w stworzeniu chodnikowego graffiti lub malowania na stretch’u. Nie zabraknie też warsztatów rękodzieła artystycznego czy modelowania balonów. Na stoiskach przygotowanych na Placu Chopina, będzie można zapoznać się z szeroką ofertą zajęć i aktywności, którą proponuje „Dom Chemika”. W Strefie Malucha, o najmłodszych gości zadba Puławski Klub Mam, a kolorowi szczudlarze z Teatru SPUT2 zachwycą nas swoimi cyrkowymi popisami. Dołączcie do nas i bawcie się razem z nami!

Zapraszamy 10 czerwca br. o godz. 15:30 na Dziedziniec Pałacu Marynki.


polub nas na facebooku