Patronat

Zasady ubiegania się o patronat medialny WybieramPulawy.pl

O patronat w serwisie informacyjnym WybieramPulawy.pl może ubiegać się każdy, kto organizuje przedsięwzięcie, bądź wydarzenie o charakterze społecznym w Puławach lub najbliższych jego okolicach.
Zgłoszenia dokonujemy wypełniając poniższy formularz. Rozpatrzenie wniosku nastąpi w przeciągu 24 godzin od jego nadesłania, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia. Formularz należy przesyłać nie później niż na siedem dni przed planowanym wydarzeniem.

W ramach patronatu oferujemy

W zależności od charakteru wydarzenia w ramach patronatu oferujemy aktywne włączenie się w jego promocję poprzez zamieszczenie na stronie internetowej serwisu WybieramPulawy.pl zapowiedzi wydarzenia, baneru informacyjnego oraz uczestnictwa w nim i umieszczenia relacji wraz z naszymi zdjęciami. Ponadto oferujemy zapowiedzi wydarzenia w mediach społecznościowych serwisu min. facebook, twitter, instagram, google+.

W zamian oczekujemy

W zamian za patronat medialny oczekujemy zamieszczenia na materiałach promocyjnych (foldery, plakaty, zapowiedzi, itd ) oraz stronie internetowej wydarzenia umieszczenia logotypu WybieramPulawy.pl.

Nazwa/Tytuł wydarzenia:

Instytucja organizująca:

Data wydarzenia:
od do

Treść wydarzenia

Miejsce wydarzenia:

Przewidywana liczba uczestników:

Oczekiwane świadczenia ze strony serwisu WybieramPulawy.pl w związku z planowanym przedsięwzięciem:

Proponowane świadczenia promocyjne na rzecz serwisu WybieramPulawy.pl? (logo na plakatach, ulotkach, nadruk, płatność gotówką, promocja w innym medium, jakim?)

Dane kontaktowe (imię nazwisko, email, telefon)

[recaptcha]