banerWybieramPulawyPomysł stworzenia serwisu dotyczącego naszego pięknego miasta i jego okolic powstał już kilka lat temu. Początkowa idea jaka nam przyświecała to chęć podzielenia się z mieszkańcami oraz turystami walorami historyczno-przyrodniczymi miasta. Pomysł jednak ewoluował, a wraz z nim zakres tematów, które chcemy poruszać.

Nasza misja
Na stronach naszego serwisu będziemy informowali o ważnych wydarzeniach w mieście, wspierali lokalne inicjatywy, edukowali i zachęcali mieszkańców oraz osoby odwiedzające Puławy do aktywnego wypoczynku i poznawania jego ciekawej historii.

Dołącz do nas!
Lubisz pisać, a przy tym chcesz nam pomóc w realizacji naszej misji zapraszamy do zespołu! Oferujemy możliwość odbycia praktyki zawodowej w ramach, której zdobędziesz doświadczenie i nabędziesz umiejętności praktyczne związane z pracą reportera/fotoreportera w lokalnym serwisie informacyjnym.

Dla autorów
Jeśli masz już artykuł związany z tematyką naszego serwisu prześlij go za pośrednictwem formularza, bądź bezpośrednio na email redakcja[at]wybierampulawy.pl. Wysyłając materiały oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz regulamin serwisu.