Koncert-Galowy-Etiuda14 czerwca 2018 roku o godzinie 18:00, Zespół Baletowy „Etiuda”, prowadzony przez Ilonę Rogozik, zaprezentuje doskonalone w ciągu roku układy, w tym aż osiem premierowych. Na scenie gościć będziemy także wokalistów Zbigniewa Jonaka.

Podczas gali zaprezentowane zostaną zarówno znane wszystkim układy, takie jak charlestone czy irlandia, jak i premierowe aranżacje. Młodzi artyści wprowadzą nas w taneczny świat poprzez barwny taniec wschodni, skoczną polkę czy pełen emocji taniec hiszpański. Podczas wydarzenia będziemy podziwiać również odsłony tańca współczesnego oraz klasycznego.

Koncert uświetnią występy zdolnych wokalistów, którzy doskonalą swoje umiejętności pod okiem Zbigniewa Jonaka.

Zespół Baletowy „Etiuda” działa od chwili otwarcia POK „Dom Chemika”. Prowadzi go dyplomowana tancerka Ilona Rogozik, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, artystka Teatru Muzycznego w Lublinie i Opery Nova w Bydgoszczy. Uczestnicy Zespołu podczas zajęć poznają szeroki wachlarz form tanecznych: rytmiki, tańca klasycznego oraz tańców charakterystycznych różnych narodów. Przez lata przez Zespół przewinęło się około 2000 dzieci i młodzieży, a dla niektórych z nich „zabawa w taniec” stała się życiową pasją.

Koncert odbędzie się w czwartek, 14 czerwca o godzinie 18.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7).
Wstęp wolny.
Koncert-Etiuda


polub nas na facebooku