Bartosz-Jurecki-trenerem-azotowDotychczasowy obrotowy Azotów-Puławy Bartosz Jurecki będzie prowadził zespół razem z byłym szkoleniowcem, a ostatnio Dyrektorem Sportowym – Marcinem Kurowski.

– To była szalenie trudna decyzja. Już od tygodnia praktycznie nie śpię i wspólnie z Żoną rozważaliśmy wszystkie za i przeciw takiej decyzji. Ostatecznie zdecydowałem się poprowadzić zespół. Trzeba w pewnym wieku powiedzieć sobie dość jeśli chodzi o granie i podjąć nowe wyzwania – Bartosz Jurecki

Lukę po Bartoszu Jureckim ma wypełnić pozyskany z Wybrzeża Gdańsk Łukasz Rogulski, który z Azotami-Puławy związał się trzyletnią umową. Nowymi zawodnikami puławian są również dwaj Chorwaci – środkowy rozgrywający, 25-letni Ante Kaleb (wcześniej m.in. Croatia Zagrzeb i Maribor) i prawoskrzydłowy 28-letni Jerko Matulić (były gracz m.in. Chambery Savoie i Nantes).

Klub rozstał się natomiast z parą trenerów Danielem Waszkiewiczem i Zbigniewem Markuszewskim oraz zawodnikami – Danielem Dupjachancem, Vladyslavem Ostroushko, Robertem Orzechowskim i Patrykiem Kuchczyńskim. Prawdopodobnie na rocznym wypożyczeniu do Stali Mielec spędzi przyszły sezon Bartosz Kowalczyk.
źródło: KS Azoty-Puławy


polub nas na facebooku