alkomat-policjaWyjątkowym uczuciem musi darzyć swoją kobietę 48-latek z gminy Puławy, który nie bacząc na konsekwencje, bez prawa jazdy i mając dwa promile gnał do niej wczoraj samochodem. Kobieta musiała poczekać bo na jego drodze stanął przypadkowy obywatel, który zauważył, że kierowca przed nim jedzie …wężykiem. Zamiast kupić kwiaty, mężczyzna będzie zbierał na wysoką grzywnę. Grozi mu również kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Nieodpowiedzialnego 48-latka z gminy Puławy jadącego volkswagenem zauważył w Zarzeczu kierowca, który jechał za nim. Uwagę obywatela zwrócił charakterystyczny styl jazdy kierowcy volkswagena, który jechał wężykiem. Zaczął trąbić i zajeżdżać mu drogę czym zmusił go do hamowania. Po otwarciu drzwi volkswagena okazało się, że przyczyną takiego stylu jazdy jest nietrzeźwość kierowcy. Mężczyzna, który zatrzymał nieodpowiedzialnego kierowcę zabezpieczył kluczyki od jego samochodu uniemożliwiając mu dalszą jazdę i powiadomił Policję.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena, 48-latek z gminy Puławy ma dwa promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Kierowca odpowie także za jazdę bez uprawnień bowiem jak ustalili funkcjonariusze nie ma on prawa jazdy.