GPulawskaWypadekPolicjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Górze Puławskiej. Kierujący pojazdem marki Honda wymusił pierwszeństwo na kierowcy skutera, który następnie odbił się od hondy i uderzył w oczekującego na włączenie się do ruchu volkswagena.

Wczoraj przed południem na głównym skrzyżowaniu w Górze Puławskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Honda, 18-latek z powiatu puławskiego wyjeżdżając z ulicy Kozienickiej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu skuterem 39-latkowi z powiatu puławskiego. Doszło do zderzenia obu pojazdów, po czym skuter uderzył w oczekującego na włączenie się do ruchu na ulicy Janowieckiej volkswagena. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Kierowca skutera oraz jego pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Puławach. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze.
źródło: KPP Puławy


polub nas na facebooku