WalentynkiSchronisko18 lutego 2017 roku w Puławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Komunalna 11, odbędzie się Walentynkowy Spacer.

Spacery ze schroniskowymi psiakami oraz zabawy z kotami czekają na wszystkich, którzy w dniu 18 lutego odwiedzą puławskie schronisko. Spacery rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 13:00. W tym czasie będzie również można adoptować psa lub kota. Wystarczy poświęcić kilka godzin a schroniskowe zwierzaki odczują, że są kochane i zasługują na miłość.

Walentynki to dzień w którym każdy chce czuć się kochany i potrzebny, a najbardziej Ci którym brakuje miłości codziennie… Zwierzaki w naszym schronisku nie mają swoich domów, nie dostają odpowiedniej ilości troski oraz uczuć o jakiej marzą i jaka im się należy 🙁 Jednak jest sposób by chociaż na chwilę poczuły że jest inaczej! Nasze psiaki uwielbiają spacery! 🙂 Dlatego w sobotę 18 lutego 2017 roku zapraszamy na WALENTYNKOWY SPACER z naszymi podopiecznymi! Jeżeli masz ochotę przynieść dla nich walentynkowy prezent to na pewno się ucieszą – administrator schroniska Dorota Kałkowska

Przed spacerem należy podpisać oświadczenie (potrzebny jest dowód osobisty). Osoby nie pełnoletnie powinny przyjść z opiekunem. W razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się ze schroniskiem pod numerem tel. 667 706 607, e-mail schronisko@zwierzaki.pulawy.pl, bądź pisać wiadomości na fanpage Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach.


polub nas na facebooku