Ryszard-Smolak-Tristesse22 listopada 2017 roku o godzinie 16:30 w pracowni literackiej Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach, ul Sieroszewskiego 4, odbędzie się spotkanie poetycko-literackie poświęcone poezji Ryszarda Smolaka.

Poezję Ryszarda Smolaka z poematu „Tristesse” recytować będzie Marek Makuch, przy akompaniamencie Mariusza Oleśkiewicza. Po spotkaniu poetycko-literackim odbędzie się Koncert zespołu „Old Klezmer Trio”.

Pan Ryszard Smolak Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Włodzimierza Pietrzaka. Nominowany do głównej nagrody za najlepszy tomik poezji 2010 roku tomiku „Zastępczy życiorys i inne wiersze” w XVII Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej; Wyróżniony w XV Polonijnym i Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Leopolda Staffa w 2013 r.; II miejsce w X Konkursie Poetyckim „Echo moich gór” w Grybowie w 2013 r.
Główna nagroda za najlepszy tomik poezji 2014 roku „Ukrzyżowane pejzaże” w XXI Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej. Autor poematu „Tristesse” , 2017 r.
Ryszard-Smolak-Tristesse-2017


polub nas na facebooku