RobertZlotnikWislaPulawyZmiany w Wiśle Puławy na stanowisku trenerskim! Z dniem 13 lipca 2016 roku trener Bohdan Bławacki przestał pełnić funkcję trenera zespołu seniorów. Drużynę poprowadzi pełniący dotychczas funkcję asystenta trenera Robert Złotnik.

Jeszcze nie tak dawno bo 26 czerwca 2016 roku klub informował o przedłużeniu umowy na kolejny sezon z dotychczasowym trenerem Bohdanem Bławackim, który od 10 września 2014 roku pełnił obowiązki pierwszego trenera. W tym czasie w sezonie 2014/2015 utrzymał Wisłę w drugiej lidze, a w kolejnym wywalczył historczny awans do I ligi. Co wpłynęło na zmianę decyzji nie podano ale jest już informacja kto zastąpi dotychczasowego trenera. Pierwszą drużynę poprowadzi asystent Blawackeigo, drugi trener Wisły Puławy Robert Złotnik.

Zmiana trenera niesie ze sobą również zmianę koncepcji gry drużyny. Trener Złotnik dał się do tej pory poznać jako kompetentny, przykładający dużą uwagę do szczegółów trener, który przeszedł wszystkie szczeble trenerskiej kariery od juniorów przez młodzieżówkę po drużyny seniorów. Czy zmiana będzie korzystna dla drużyny będziemy mogli ocenić po nadchodzącym sezonie, wierzymy że tak!


polub nas na facebooku