WalentynkiSchroniskoPulawyW sobotę mieszkańcy naszego miasta, licznie odwiedzili schronisko, by wziąć udział w akcji promującej adopcje.

„Walentynki w schronisku” to kolejna akcja w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Były już akcje „Bieg na 6 łap”, „Przyjdź Pokochaj Adoptuj”, „Dni otwarte” oraz „Mikołajki”. Każda taka akcja to nie tylko wyprowadzenie psiaków na spacer i zabawy w kociarni. Przede wszystkim to promocja adopcji i uwrażliwianie na problem bezdomności wśród zwierząt.

Podczas sobotniej akcji pomimo niesprzyjającej aury schronisko odwiedziło kilkadziesiąt osób.

Rano przywitała nas mgła, było wilgotno i trochę zimno, a do tego nocą złapał przymrozek – zrobiło się ślisko. Mimo wszystko czekaliśmy z niecierpliwością na niezmordowanych spacerowiczów. I również tym razem nie zawiedliście naszych zwierzaków! Gdyby nie wspaniali ludzie i przyjaciele naszych mordeczek w schronisku takie dni jak ten nie miałyby sensu. – administrator schroniska Dorota Kałkowska

Również tym razem pracownicy schroniska mogli liczyć na wsparcie niezastąpionych wolontariuszy a kilka zwierzątek doczekało się długo wyczekiwanego domu.

Wolontariusze spisali się po raz kolejny na medal! Uczestnicy dopisali. Czego chcieć więcej? Tylko i wyłącznie jeszcze większej ilości adopcji! W dzisiejszym dniu do domu pojechał kocurek John oraz sunia Bronka. Dziękujemy za dary, za spacery dla psiaków, za wygłaskanie kociaków! Jesteście NIESAMOWICI! – administrator schroniska Dorota Kałkowska


Galeria zdjęć Walentynki w Schronisku
polub nas na facebooku