plakatPiesekDziś przedstawiamy kolejne sylwetki trzech psiaków przebywających w puławskim schronisku, czekających na nowych kochających właścicieli. Tym razem będą to : Zaza, Maurycy i Sauron .

„Przyjdź, Pokochaj, Adoptuj” te trzy słowa stały się kluczem do szczęścia zwierzaków przebywających w schronisku. Szczęściem dla każdego bezdomnego kota czy psa jest adopcja, udana i już na zawsze. Akcja ma na celu promocję schroniska na zewnątrz, by informacje o możliwości adopcji oraz pomocy trafiła do coraz większej liczby osób.

Należy pamiętać, że adopcja to odpowiedzialna decyzja i musi być dobrze przemyślana. Zachęcamy przed jej podjęciem do zapoznania się z krótkim przewodnikiem „przed adopcją„, „w trakcie adopcji” oraz „po adopcji„.

Zaza

tn_zaza-10Chowanie się w budzie na widok człowieka, odpychanie delikatnie łapką, żeby uniknąć dotyku człowieka… ani razu nie pokazała zębów, ani razu nie warknęła, to była „wcześniejsza” Zaza. Lecz dzięki wolontariuszkom i upartym charakterom, Zaza szybko się otworzyła. Zazunia kocha spacery i pięknie prosi o jedzonko (staje na tylnych łapkach, a przednimi uroczo wymachuje). Uwielbia dotyk, głaskanie i jest bardzo, ale to bardzo spragniona człowieka 🙁 Jest psiakiem grzecznym i bezproblemowym. W nową rodzinę wpasuje się bardzo szybko. To taki typowy piesek kanapowy czy fotelowy 🙂 Do przytulenia do snu czy w gorszy dzień…na pewno rozweseli każdego! Ma piękną szorstkowłosą sierść oraz umaszczenie kremowe. No po prostu jest prześliczna 😀

Zaza nie akceptuje innych psów, ma około 1,5 roku, jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.
Więcej zdjęć pod linkiem: Zaza galeria zdjęć

Maurycy

tn_maurycy-5Maurycy to wspaniały i przekochany szorściak 🙂 Jest uroczy, starszy i bardzo pogodny. Jest średniej wielkości. Uwielbia spędzać czas z człowiekiem, nie jest wymagający, wystarczą krótkie spacery, miłość swojego nowego właściciela, przytulanie oraz głaskanie, do tego własne legowisko i miseczka pełna jedzenia 🙂 Maurycy jest starszym pieskiem, ma problem ze wzrokiem, po prostu widzi coraz mniej, ale nie jest całkiem niewidomy. Do tego w serduszku słychać szmery, dlatego trzeba mieć na oku jego kondycję, z tego względu znalezienie domu dla niego jest PILNE. Maurycy może zamieszkać z osobami starszymi, z dziećmi oraz z innymi psami. Na pewno w ciepłym domu, przy dobrej opiece ma jeszcze szansę pożyć kilka dobrych lat.

Maurycy ma na pewno powyżej 10 lat, jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony oraz zachipowany. Nie został wykastrowany ze względu na zbyt duże ryzyko podczas zabiegu, gdyż mógłby się nie wybudzić ze względu na wiek oraz problemy z sercem.
Więcej zdjęć pod linkiem: Maurycy galeria zdjęć

Sauron

tn_sauron-4Na pewno młodość ma już za sobą, świadczy o tym już siwy pyszczek i spokój z jakim Sauron podchodzi do świata. Jest dużym psem, ale bardzo stonowanym, absolutnie się nie narzuca, przy kratach boksu grzecznie czeka na swoją kolej, a może ktoś weźmie na wybieg, a może na dłuższy spacer. Kontakt z człowiekiem łapie bardzo szybko 🙂 Na spacerach idzie dostojnie i w pełni zrelaksowany wącha trawkę 😉 Sauron ma w oczach coś co przyciąga, nie sposób go nie zauważyć w schronisku, wyróżnia się pod każdym względem! W dodatku pięknie pozuje do zdjęć 🙂 No pies idealny! 😀 Wierzymy, że jeszcze znajdzie wspaniały dom, w którym pożyje dobrych kilka lat 🙂 Zasługuje na to! Dlatego Przyjdź, Pokochaj, Adoptuj!! Nie pozwól spędzić Sauronowi reszty życia w schronisku!

Sauron ma około 9 lat, jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.
Więcej zdjęć pod linkiem: Sauron galeria zdjęć

Kontakt w sprawie adopcji:

  • 8:00 – 16:00 tel. 667 706 607

Adopcje:

  • Puławy ul. Komunalna 11
  • poniedziałek – piątek w godz. 12:00 – 15:30
  • sobota w godz. 10:00 – 11:30


polub nas na facebooku