plakatPiesek

Dziś przedstawiamy kolejne sylwetki trzech psiaków przebywających w puławskim schronisku, czekających na nowych kochających właścicieli.

„Przyjdź, Pokochaj, Adoptuj” te trzy słowa stały się kluczem do szczęścia zwierzaków przebywających w schronisku. Szczęściem dla każdego bezdomnego kota czy psa jest adopcja, udana i już na zawsze. Akcja ma na celu promocję schroniska na zewnątrz, by informacje o możliwości adopcji oraz pomocy trafiła do coraz większej liczby osób.

Należy pamiętać, że adopcja to odpowiedzialna decyzja i musi być dobrze przemyślana. Zachęcamy przed jej podjęciem do zapoznania się z krótkim przewodnikiem „przed adopcją„, „w trakcie adopcji” oraz „po adopcji„.

Psy do adopcji

Fifi
tn_fifi-61Fifi jest prześliczna, niesamowicie radosna i po prostu fantastyczna. Ma około 4 miesięcy, czyli tak naprawdę to jeszcze psie dziecko, ale już widać jaka jest mądra, cierpliwa i bystra. Bardzo szybko się uczy, chłonie wszystko jak gąbka, dlatego PILNIE szukamy dla niej domku, w którym będzie mogła być kochana i rozpieszczana 🙂

Fifi jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana.

Henry

henry_2Henry długo się błąkał, długo był psem który koczował gdzie popadnie 🙁 Długo nie miał swojego miejsca 🙁 Przyjechał do schroniska z pobliskiej miejscowości…na początku wystraszony i przytłoczony nową, całkiem inną dla niego sytuacją. Jednak wystarczyło kilka dni by się otworzył, zaufał i poczuł się bezpiecznie 🙂 Okazało się, że jest bardzo sympatycznym psem, wiernym, wdzięcznym i niesamowicie uroczym 🙂 Da się bez problemu pogłaskać, chętnie się przytula, a na widok człowieka ogonek mu się po prostu nie zatrzymuje 🙂 Wspaniale czuje się w towarzystwie innych psów, dlatego gdyby ktoś chciał drugiego psiaka lub kolejnego to zachęcamy do wzięcia właśnie Henrego 😀 Jest strasznie miły i ma w oczach spokój oraz wielką mądrość! Co więcej jest po prostu śliczny i genialnie umaszczony 😀 Do pełni szczęścia brakuje mu domku…swojego właściciela…własnego posłania i miseczki… Przyjdź, Pokochaj, Adoptuj!

Henry ma około 5 lat, jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.

Sara
tn_sara-2Gdy trafia do schroniska taki siwy pyszczek wiemy na pewno, że będzie ból, będzie rozpacz i ogromny problem ze znalezieniem domu 🙁 Sara trafiła do nas po śmierci właściciela… Lat ma co nie miara – z piętnaście jak nie więcej 🙁 Nagle straciła znany sobie świat, nagle jej świat przestał istnieć 🙁 Pojawił się boks…obcy ludzie i wielka tęsknota za własnym posłaniem, za swoim panem 🙁 Wyobraźcie sobie jak bardzo musi boleć strata swojego jedynego właściciela… Jakby tego było mało, sunia w przeszłości miała już problemy z nowotworami, przechodziła zabieg mastektomii, czyli usuwania części listw mlecznych. Kolejny taki zabieg musiała przejść w schronisku 🙁 Były przerzuty na drugą listwę 🙁 Sara jest świeżo po operacji…jak na jej wiek jest w bardzo dobrej kondycji, rana goi się dobrze, ale na pewno pod kontrolą w domu byłoby o wiele lepiej. Sunia jest całkowicie bezproblemowa, wpatrzona w człowieka jak w obrazek, uwielbia głaskanie, ślicznie chodzi na smyczy, bez problemu dogaduje się z psami oraz kotami. Psi ideał! Schronisko to na pewno nie jest miejsce dla niej! Wierzymy mocno w to że znajdzie się ktoś kto przygarnie Sarę! Ktoś kto kocha staruszki…kto uwielbia jamniki i da Saruni dom do końca jej dni 😀 PILNIE szukamy domu dla tej Pięknoty!

Sara jest odpchlona, odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Ma przynajmniej 15 lat.

Kontakt w sprawie adopcji:

  • 8:00 – 16:00 tel. 667 706 607

Adopcje:

  • Puławy ul. Komunalna 11
  • poniedziałek – piątek w godz. 12:00 – 15:30
  • sobota w godz. 10:00 – 11:30


polub nas na facebooku