pies-przywiazany-do-drzewaW piątek mieszkanka gminy Puławy znalazła w lesie przywiązanego do drzewa psa. Zwierzę było głodne i spragnione. Pies trafił do schroniska dla zwierząt. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie i szukają właściciela czworonoga.

W piątek po południu dyżurny puławskiej komendy został poinformowany o odnalezieniu w lesie psa. Na miejsce, do Kajetanowa w gminie Puławy został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że zgłoszenia dokonała mieszkanka gminy Puławy, która usłyszała wycie psa dobiegające z pobliskiego lasu. Idąc za głosem zwierzęcia, kobieta znalazła czworonoga przywiązanego łańcuchem do drzewa. Zwierze było głodne i spragnione. Trudno powiedzieć jak długo znajdowało się w lesie.

Pies został przez policjantów przewieziony do schroniska dla zwierząt w Puławach, gdzie przebywa do tej pory. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie i szukają właściciela czworonoga. Ktokolwiek posiada istotne informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z policją w Puławach pod nr 81 889 02 10 lub 997.
źródło: KPP Puławy


polub nas na facebooku