6 stycznia odbył się Koncert Noworoczny, który stanowi okazję do podsumowania roku w dziedzinach kultury, sportu, inwestycji, spraw społecznych i edukacji. Podczas wydarzenia tradycyjnie zostało wręczone honorowe wyróżnienie Statuetka Sybilli oraz przyznany tytuł Puławski Przedsiębiorca Roku.

W tym roku statuetkę otrzymali: Prof. dr hab. Zygmunt Pejsak za wybitne osiągnięcia badawcze oraz promocję Puław w środowisku naukowym w kraju i poza jego granicami oraz Jarosław Stawiarski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki za osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej w Puławach oraz podejmowanie działań wspierających wyrównywanie szans dzieci i młodzieży z naszego miasta.

Wyróżnienie Puławski Przedsiębiorca Roku otrzymali: Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki „PiA-ZAP” Sp. z o.o. – wyróżnienie w kategorii większych firm za 25 lat intensywnego rozwoju, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroenergetyki i automatyki oraz aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz F.H.U. Marciniak Mariusz Marciniak – wyróżnienie w kategorii mikroprzedsiębiorcy za za 20 lat intensywnego rozwoju firmy i ciągłe podnoszenie jakości i zakresu świadczonych usług.
źródło: UM Puławy


polub nas na facebooku