konkurs-tancow-polskich-pulawyW dniach 3-4 marca 2018 roku odbył się organizowany prze Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich.

Wyniki zmagań w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I C
Miejsce VI – Wydzierzecki Bartosz i Swajda Laura, Małe Podlasie ZPiT Siemiatycze
Miejsce V – Kontowicz Mateusz i Kalinowska Lena, Krajka KTP Drohiczyn
Miejsce IV – Witek Jan i Marshall Mia, Warmia ZPiT Olsztyn
Miejsce III – Bednarczyk Jakub i Czerpak Patrycja, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce II – Grobel Hubert i Szlendak Maria, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce I – Maraszkiewicz Tomasz i Łukanowska Julia, Powiśle ZPiT Puławy

Kategoria II B
Miejsce VI – Filipiuk Kacper i Warszycka Magdalena, Sosenka Mielnicki K.T Mielnik
Miejsce V – Kosiński Zbigniew i Halliopa Marta, Krajka KTP Drohiczyn
Miejsce IV – Korniluk Mateusz i Panasiuk Izabela, Małe Podlasie ZPiT Siemiatycze
Miejsce III – Pulchny Mateusz i Badzińska Oliwia, Krakowiak, MLZPiT Kraków
Miejsce II – Wysocki Szymon i Miłkowska Wiktoria, Małe Podlasie ZPiT Siemiatycze
Miejsce I – Czaiński Mikołaj i Lewandowska Maria, Cepelia DZF Poznań

Kategoria II C
Miejsce VI – Burzyński Piotr i Podsiadło Anna, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce V – Sykut Szymon i Kopeć Katarzyna, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce IV – Pieniak Tobiasz i Załęska Magdalena, Warmia ZPiT Olsztyn
Miejsce III – Roszak Maciej i Chojan Zofia, Marynia ZF Wronki
Miejsce II – Link Mateusz i Makowska Wiktoria, Warmia ZPiT Olsztyn
Miejsce I – Zych Maciej i Wójtowicz Helena, Warszawianka ZPiT UW Warszawa

Kategoria III B
Miejsce VI – Kamiński Aleksander i Czaińska Oliwia, Cepelia DZF Poznań
Miejsce V – Dwóżnik Tomasz i Matuszak Nadia, Marynia ZF Wronki
Miejsce IV – Spirka Bartłomiej i Kulka Zofia, Cepelia DZF Poznań
Miejsce III – Zastróżny Daniel i Zastróżna Julia, Marynia ZF Wronki
Miejsce II – Krobski Maksymilian i Dykier Zofia, Cepelia DZF Poznań
Miejsce I – Iwańczyk Jakub i Toboła Maria, Warszawianka ZPiT UW Warszawa

Kategoria III C
Miejsce VI – Sawicki Mateusz i Kosińska Milena, Krajka KTP Drohiczyn
Miejsce V – Gutkowski Bartłomiej i Kaszubska Kamila, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce IV – Judek Filip i Podgórska Zuzanna, Marynia ZF Wronki
Miejsce III – Tobiasz Maciej i Rydelek Jagoda, Promyki ZTL Wieliszew
Miejsce II – Maciejewski Jerzy i Toboła Julia, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce I – Dembski Kacper i Tafelska Kornelia, Cepelia DZF Poznań

Kategoria IV B
Miejsce VI – Święciło Michał i Szewczuk Anna, Zamojszczyzna ZPiT Zamość
Miejsce V – Cholewa Kacper i Baryłka Dominika, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce IV – Sowiński Andrzej i Witkowska Oliwia, Zamojszczyzna ZPiT Zamość
Miejsce III – Domagała Wojciech i Klimek Julia, Dobczyce ZPiT Dobczyce
Miejsce II – Awksietijuk Maciej i Skawska Hanna, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce I – Jarosiński Jędrzej i Białek Karolina, Warszawianka ZPiT UW Warszawa

Kategoria V B
Miejsce VI – Pracki Marcin i Łukanowska Paulina, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce V – Gramse Hubert i Krzyżanek Nicol, Wielkopolanie ZF Poznań
Miejsce IV – Trzaskoma Damian i Bisialska Dominika, Promyki ZTL Wieliszew
Miejsce III – Taskinas Modestas i Kurashkevych Oleksandra, Jantar ZPiT UG Gdańsk
Miejsce II – Gudajczyk Adam i Temporowicz Martyna, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce I – Hawryszkiewicz Damian i Wojciechowska Natalia, Jantar ZPiT UG Gdańsk

Kategoria II A
Miejsce VI – Szymański Kamil i Barabasz Paulina, Promyki ZTL Wieliszew
Miejsce V – Kamiński Wojciech i Kulka Maria, Cepelia DZF Poznań
Miejsce IV – Piskorek Szymon i Mosińska Gabriela, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce III – Kułaga Michał i Kapłon Aniela, Powiśle ZPiT Puławy
Miejsce II – Hildebrand Rafał i Droździel Zuzanna, Zamojszczyzna ZPiT Zamość
Miejsce I – Kańkowski Marcin i Szmyt Zuzanna, Promyki ZTL Wieliszew

Kategoria III A
Miejsce IV – Górczyński Bartosz i Wiśniewska Karolina, Warmia ZPiT Olsztyn
Miejsce III – Ławrynowicz Szymon i Krupińska Maja, Warmia ZPiT Olsztyn
Miejsce II – Zych Mateusz i Świerczek Alicja, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce I – Jakubczyk Krzysztof i Surdacka Julia, Powiśle ZPiT Puławy

Kategoria IV A
Miejsce III – Bisialski Bartosz i Szmyt Julia, Promyki ZTL Wieliszew
Miejsce II – Rembelski Jakub i Kowalik Julia, Promyki ZTL Wieliszew
Miejsce I – Pasiut Paweł i Szcześniak Hania, Warszawianka ZPiT UW Warszawa

Kategoria V A
Miejsce V – Raźny Kajetan i Drzas Joanna, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce IV – Grabowski Konrad i Stelmaszewska Magdalena, Warszawianka ZPiT UW
Warszawa
Miejsce III – Baran Michał i Wojciechowska Alicja, Kortowo ZPiT UW-M Olsztyn
Miejsce II – Szeweluk Michał i Stańczak Karolina, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce I – Raźny Jakub i Drzas Kamila, Warszawianka ZPiT UW Warszawa

Kategoria VI A
Miejsce V – Lulkowski Mateusz i Sałamaj Sylwia, Wałbrzych ZPiT Wałbrzych
Miejsce IV – Krok Paweł i Majchrzak Klaudia, Jantar ZPiT UG Gdańsk
Miejsce III – Grzejszczyk Mariusz i Witak Ewa, Warszawianka ZPiT UW Warszawa
Miejsce II – Kopyto Łukasz i Radzik Paulina, Niekrzesani Katowice
Miejsce I – Cichocki Michał i Budziak-Waliszewska Marta, Wielkopolski KTP UP Poznań

Kategoria VII A
Miejsce VI – Komisiewicz Piotr i Rakoczy Małgorzata, Beskid ZPiT Bielsko-Biała
Miejsce V – Korczyk Kazimierz i Nowak Agata, Beskid ZPiT Bielsko-Biała
Miejsce IV – Rybczyk Wojciech i Rybczyk Barbara, Beskid ZPiT Bielsko-Biała
Miejsce III – Strzelewicz Zbigniew i Pasicka Aleksandra, Wielkopolski KTP UP Poznań
Miejsce II – Krzyżanowski Grzegorz i Szajkowska Karolina, Wielkopolski KTP UP Poznań
Miejsce I – Piątek Jacek i Piątek Małgorzata, Jantar ZPiT UG Gdańsk


źródło: POK „Dom Chemika”


polub nas na facebooku