Startując w finałach 21. Ogólnopolskich Igrzysk Ludowego Zrzeszenia Sportowego zawodniczka Klubu Wisła Puławy Adrianna Majewska w kategorii wagowej +75kg zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal. Ada uzyskała 63kg w rwaniu, 77kg w podrzucie oraz 140kg w dwuboju.

W tych samych dniach w Hrubieszowie odbył się XIII Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów Euro-Bug poświęcony pamięci Andrzeja Greszety. Nasz Klub reprezentowało pięcioro zawodników i zawodniczek.

W grupie kobiet startowała obecna wicemistrzyni Polski Zuzanna Majewska. Rywalizując w kategorii +90kg poprawiła swoje rekordy życiowe w podrzucie 113kg oraz w dwuboju uzyskując rewelacyjny wynik 200kg. W rwaniu Zuza wyrównała swój rekord 87kg. Taki wynik zagwarantował jej I miejsce. Również I miejsce wywalczył Mateusz Fiut w kat. wagowej 56kg uzyskując odpowiednio 64kg w rwaniu (poprawiony rekord życiowy o 1kg), 81kg w podrzucie i 145kg w dwuboju. Drugie miejsca zajęli startujący w kategorii 62kg Gruszecki Szymon oraz w kategorii 94kg Stańczyk Wiktor. Szymon Gruszecki zaliczył w rwaniu 78kg, 97kg w podrzucie oraz 175 kg w dwuboju (poprawiając w każdym boju rekordy życiowe). Wiktor w rwaniu uzyskał 73kg, w podrzucie 92kg i w dwuboju 165kg (poprawiając rekordy życiowe we wszystkich bojach). Trzecie miejsce zdobył Staniszewski Patryk w kategorii 69kg wyrwał 83kg, podrzucił 94kg oraz w dwuboju 177kg (poprawiając rekordy życiowe w rwaniu i dwuboju).
źródło: KS Wisła Puławy