TurniejTrzechStokow_4W dniach 26, 28 lutego i 2 marca 2018 roku zostaną rozegrane zawody w ramach II TURNIEJU TRZECH STOKÓW „KRAINY LESSOWYCH WĄWOZÓW”.

Organizatorami imprezy są: Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” oraz stoki narciarskie w Kazimierzu Dolnym, Parchatce i Rąblowie. Impreza jest organizowana po raz drugi, ale mamy nadzieję że zagości na stałe w kalendarzu imprez w regionie.

Impreza ma na celu przede wszystkim promowanie aktywnego wypoczynku zimowego, narciarstwa oraz turystyki zimowej na Lubelszczyźnie, ale także oferty obiektów sportowych w regionie, które są doskonale przystosowane do uprawiania sportów zimowych.

Podczas zawodów będą obowiązywać dwie kategorie wiekowe: dzieci do 14 roku życia (w podziale na dziewczynki i chłopców) oraz kategoria open 14+ (w podziale na kobiety i mężczyzn). Zawody zostaną przeprowadzone w konkurencji slalom gigant.

Zawody w ramach turnieju zostaną rozegrane w następujących terminach:
• 26.02.2018 – stok narciarski w Parchatce
• 28.02.2018 – stok narciarski w Rąblowie 
• 02.03.2017 – stok narciarski w Kazimierzu Dolnym

Program zawodów:
17:00 – START ZAWODÓW
START I – przejazd slalom gigant we wszystkich kategoriach
START II – przejazd slalom gigant we wszystkich kategoriach
Ogłoszenie wyników – uroczysta dekoracja zwycięzców.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów” (Al. Kasztanowa 2, Nałęczów) lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: info@kraina.org.pl
Zapisy będą prowadzone także bezpośrednio na stokach w dniu zawodów (przed zawodami do godz. 17:00).

REGULAMIN ZAWODÓW

ZGŁOSZENIE UCZESTNIKA

ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAWODACH
Turniej_trzech_stokow_Krainy_Lessowych_Wawozow


polub nas na facebooku