wybieganiewybierampulawy

Zapraszamy na wspólne comiesięczne wybiegania, cyklu siedmiu wycieczek biegowych przygotowujących do biegu na dystansie ultramaratońskim Bieg Szlak Trafi 2018.

Wspólne wybiegania od 16 do 21 km
Wycieczki biegowe poprowadzi redaktor serwisu informacyjnego WybieramPuławy.pl, współorganizator Biegu Szlak Trafi Adam Wiejak mający w swoim biegowym dorobku ukończone m.in. Maraton Warszawski 2012 i 2013 roku, Maraton Poznański 2014 roku, Ultramaraton BST 65km w 2015 roku, Ultramaraton Podkarpacki 75km w 2015 roku, Bieg 7 Dolin 100km w 2016 roku, Zimowego Janosika 48km, Mnicha 67km i Sudecką Setkę w 2017 roku, Tomasz Markiewicz zawodowy żołnierz, jeden z najmocniejszych zawodników ultra na ziemi puławskiej, któremu niestraszne są żadne dystanse. Wystarczy wspomnieć, że tylko w zeszłym sezonie zaliczył Ultramaraton Podkarpacki 115km, Bieg Przemytnika 70km, Bieg Komandosa 42km, Bieg Szlak Trafi 57km, Bieg 7 Dolin 66km, Beskid Ultra Trial 60km, Niepokornego Mnicha 96km i Łemkowynę 150km oraz Beata Janiga łowczyni górskich szlaków mająca na koncie biegi takie jak:  Maraton Cracovia , Sudecka Setka 100km i UltraJanosik 75km w 2016 roku oraz Zimowy Ultrajanosik 48 km, Zakopiański Weekend Biegowy /łacznie 55km/ w tym Bieg Marduły, Triadę Górską 105 km i po raz drugi UltraJanosik 75 km w 2017 roku.

Wspólne wybiegania skierowane są do wszystkich biegaczy, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ultramaratonami. Wyłącznie dla osób pełnoletnich! Razem przygotujemy się do największego w powiecie puławskim biegu na dystansie ultramaratońskim Bieg Szlak Trafi 2018.
Zalecamy zabrać biegowy plecak z odpowiednią ilością wody, podstawowe opatrunki oraz naładowany telefon – więcej o wyposażeniu w poradniku. Tempo biegu bardzo spokojne dostosowane do wszystkich uczestników, co nie znaczy, że będzie lekko – przeczytaj o trasach.

Wycieczki biegowe będą świetną okazją do sprawdzenia postępów własnych treningów. Trasy prowadzą przez najpiękniejsze i najtrudniejsze technicznie wąwozy okolic Włostowic, Zbędowic, Parchatki, Lasu Stockiego, Bochotnicy, Celejowa i Wierzchoniowa. Podczas naszych wybiegań będzie błoto, woda, podbiegi, zbiegi, śnieg, mróz i upał. Zapraszamy wszystkie osoby, którym nie straszne są trudy biegów długodystansowych – Adam Wiejak

Regulamin

I. ORGANIZATOR

Organizatorem wspólnych wybiegań jest MEDIAIMAGE Adam Wiejak NIP:7162596268, REGON:363838590 i powstają one w ramach prowadzonego serwisu informacyjnego WybieramPulawy.pl

II. CEL

Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Przygotowanie uczestników do startu w biegu ultramaratońskim Bieg Szlak Trafi 2018 roku.

III. TERMIN I TRASA

Wspólne wybiegania odbywają się raz w miesiącu począwszy od stycznia i skończywszy na lipcu. Miejscem wspólnych wybiegań są wąwozy Puław, Lasu Stockiego, Zbędowic i Bochotnicy.

VI. UCZESTNICTWO I ZGŁOSZENIA

Uczestnictwo w wybieganiach jest dobrowolne i na własną odpowiedzialność. Każdy biegacz odpowiada sam za siebie i wyraża zgodę, aby zdjęcia oraz nagrania filmowe z jego osobą, mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję w celach promocyjnych wspólnych wybiegań i promocji Biegu Szlak Trafi. Wcześniejsza rejestracja nie jest prowadzona.


polub nas na facebooku