Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Biegu Szlak Trafi! Tegoroczny bieg odbędzie się 5 sierpnia. Do wyboru trzy trasy 7 km, 21 km oraz ultramaraton na dystansie 57 km.

Dziś, 20 lutego 2017 roku o godzinie 10:00, rozpoczęły się zapisy do tegorocznej edycji największej imprezy biegowej w Powiecie Puławskim „Bieg Szlak Trafi”. Z roku na roku wydarzenie przyciąga coraz większą ilość biegaczy z całego kraju, którzy próbują swoich sił w trudnym i wymagającym terenie. Nic dziwnego, atrakcyjna trasa, cudowne widoki, niepowtarzalna atmosfera i wspaniała organizacja to wszystko sprawia, że mamy do czynienia z  wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć nikogo, kto kocha bieganie.

Nasz bieg jest dla tych którzy chcą na chwilę oderwać się od zgiełku miasta i tych którzy na co dzień żyją blisko natury, dla tych którzy wąwozy znają jak własna kieszeń i dla tych, którzy chcą poznać choć odrobinę tą urokliwa krainę. Dla chudych, grubych, z psem, mamą, bratem czy sąsiadem. Dla otwartych na przygodę i zabawę – organizator biegu Bartek Księżak

TRASA

BST2017minW tym roku podobnie jak w ubiegłym przygotowane zostały trzy trasy. Na pewno będzie błoto, korzenie, kamienie, piękne widoki i oczywiście piknikowa, rodzinna atmosfera. Jest trasa krótka licząca 7 kilometrów, świetna dla każdego kto jest na początku swojej przygody biegowej. Organizatorzy również przygotowali dystans półmaratonu 21 kilometrów. Jest to trasa wymagająca ale każdy kto lubi zbiec z asfaltu będzie z niej zadowolony. Liczne podbiegi i zbiegi, piękne widoki na długo zapadną w pamięci.

Najdłuższy dystans to bieg ultra liczący około 57 kilometrów. Start tego biegu rozpoczyna się w Kazimierzu Dolnym, natomiast meta jak zawsze usytuowana w Parchatce. Jest to dystans dla doświadczonych biegaczy. Tutaj ilość kilometrów i spore przewyższenie szybko potrafi zniechęcić do dalszego biegu. Osoby, które zdecydują się na swój debiut serdecznie zapraszamy na „Wspólne Wybiegania” po Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Razem przygotujemy się do startu na tym dystansie.

ZAPISY

7
21
57

 

WSPARCIE

W tym roku również przy zapisach będzie można wspomóc leczenie Filipka Szajby, który urodził się z bardzo rzadką chorobą genetyczną – zespołem Aperta. Więcej szczegółów na fb dla Szajby – https://www.facebook.com/filipszajba/?rc=p

Wcześniejsze edycje Bieg Szlak Trafi
polub nas na facebooku