budzetobywatelskiglosowanieW poniedziałek 19 września 2016 roku rozpocznie się głosowanie internetowe tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dokładnie o północy na stronie urzędu miasta zostanie aktywowany system głosowania, poprzez który będzie można zadecydować o dalszym losie zgłoszonych inicjatyw.

Projekty zaopiniowane pozytywnie w rejonie III nie podlegają głosowaniu. Wejdą automatycznie do budżetu gminy na przyszły rok i zostaną zrealizowane: ich suma nie przekracza regulaminowych 350 tys. zł. Mieszkańcy tego rejonu będą głosowali tylko na projekty ogólnomiejskie.

Zasady głosowania za pośrednictwem Internetu:
1. Potrzebujemy urządzenia z dostępem do Internetu i telefonu komórkowego.
2. Podajemy numer PESEL i numer telefonu komórkowego.
3. Otrzymany smsem numer weryfikacyjny wprowadzamy w wyznaczone pole. Na jeden numer telefonu można otrzymać nie więcej jak 3 kody weryfikacyjne.
4. Oddajmy głosy.
5. Po zakończeniu głosowania nazwisko zostanie automatyczne wycofane z możliwości oddania głosu metodą tradycyjną.

Uwaga: każdego dnia głosowania w godzinach 8.00 – 8.40 odbędzie się przerwa techniczna. Oddanie głosu będzie niemożliwe! Szczegółowe informacje oraz formularz do głosowania:

Głosowanie tradycyjne potrwa od 29 września do 1 października 2016 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 i od 15.00 do 18.00 w budynku Urzędu Miasta Puławy.