Akademia-wspolnej-zabawyW najbliższą niedzielę, 27 sierpnia 2017 roku, w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbędą się kolejne warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy.

Zajęcia balonowe skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10:00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 14:00. Warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

Warsztaty balonowe mają na celu otworzenie rodziców na nowe formy spędzania czasu z dziećmi. Rodzice będą mogli przekonać się, że balony nie są tak delikatne jakby się mogło wydawać i można za ich pomocą stworzyć dzieciom przestrzeń, która pobudzi wyobraźnię i sposób postrzegania brył, kształtów i proporcji. Skręcanie balonów to kreatywna zabawa polegająca na tworzeniu różnych kształtów (zwierząt, postaci, przedmiotów) za pomocą kolorowych balonów. Jest to świetna forma spędzania wolnego czasu, a dzieci ją uwielbiają. Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał szansę samodzielnie stworzyć swoje pierwsze balonowe dzieło stanowiące źródło ogromnej satysfakcji.

Warsztaty balonowe realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy
źródło: POK „Dom Chemika”


polub nas na facebooku