Akademia-wspolnej-zabawyW sobotę, 25 listopada 2017 roku odbędą się ostatnie warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy.

Tym razem zapraszamy na warsztaty nowoczesnego origami prowadzone przez Magdalenę Rukasz, twórczynię projektu Dobrze Się Składa. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 r. ż. wraz z rodzicami i opiekunami. Na warsztaty zapraszamy w godzinach od 10:00 do 13:00 do sali nr 12.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona zapisy:
e-mail: tomasz.kitka@domchemika.pl lub tel. 81 458 67 40

Lampa z origami to ekologiczny design w najczystszej postaci! Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu Dobrze Się Składa. Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Lampy Origami w całości powstaną z ekologicznych papierów pochodzących z recyklingu. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą Wam na stworzenie papierowych dekoracji do Waszych wnętrz.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy
Akademia-wspolnej-zabawy


polub nas na facebooku