Akademia-wspolnej-zabawyW najbliższą niedzielę, 17 września 2017 roku w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbędą się kolejne warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy.

Zajęcia zabawkarskie skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10:00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 13:00. Warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

Warsztaty zostaną poprowadzone przez twórczynie z Klubu Twórców Ludowych, które pokażą dzieciom i rodzicom, jak w prosty sposób wykonać zabawki (maskotki) z materiału za pomocą metod tradycyjnych. Zajęcia pobudzają kreatywność zarówno najmłodszych, jak i dorosłych przekazując im umiejętność samodzielnego wykonania oryginalnych przedmiotów. Podczas warsztatów każdy będzie mógł stworzyć swoją wymarzoną zabawkę, którą zabierze ze sobą do domu.

Warsztaty zabawkarskie realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy


polub nas na facebooku