WarsztatyJazzowePo raz kolejny w Puławach przez dwa tygodnie lipca będą rozbrzmiewać dźwięki muzyki jazzowej. W dniach 6-16 lipca 2017 roku odbędą się 47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe.


Jak co roku kadrę stanowić będą zarówno goście z zagranicy, jak i wybitni artyści i pedagodzy z Polski, m.in. Dante Luciani, dr Russ Spiegel, Kuba Stankiewicz, Piotr Schmidt, Sibel Kose, Janusz Szprot, Maria Sadowska, Wojciech Pulcyn, Adam Wendt czy Paweł Dobrowolski.

Przewidywany jest również udział tzw. visiting professors, którzy poprowadzą specjalne kilkudniowe zajęcia w klasach indywidualnych i zespołowych.

Zapisy poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.domchemika.pl

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe to nie tylko wyjątkowy czas dla uczestników, to również okazja do bycia na koncertach i jam sessions z udziałem wybitnych jazzmanów. Szczegółowy program wydarzeń będzie pojawiał się na bieżąco na stronie internetowej POK „Dom Chemika”.

KONKURS! Kochani mamy do rozlosowania jedną podwójną wejściówkę (karnet uprawniający do wejścia na wszystkie koncerty i jam sessions) na tegoroczne 47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić wpis o konkursie na naszym FB oraz wysłać Imię Nazwisko na adres: redakcja@wybierampulawy.pl

WarsztatyJazzwePulawypolub nas na facebooku